Volné pracovní místo  Elektromechanik (M/Ž) - 13. plat, atrakt. mzda, hrazené stravování a Cafeterie, profesní růst!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Přidejte se k nám do týmu na pozici elektromechanika! Jsme mezinárodní výrobní společnost, která klade důraz na kvalitu, inovace a rozvoj svých zaměstnanců. Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, rozmanité benefity a přátelské pracovní prostředí. Pokud máte zkušenosti v oblasti elektrotechniky a hledáte novou výzvu, pak jste na správném místě!

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Profesní i osobní rozvoj
  • 25 dnů dovolené
  • Hrazené závodní stravování
  • Cafeterie
  • Zázemí stabilní a moderní společnosti
  • Přátelský pracovní tým
  • Pravidelné firemní akce

Náplň práce:

  • Technická podpora výroby
  • Řešení technických změn
  • Údržba a opravy technologického vybavení firmy
  • Preventivní a prediktivní údržba

Požadavky:

  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Platná vyhláška 50 min. §6
  • Orientace v elektrodokumentaci a elektroschématech
  • Odborné dovednosti v oblasti elektrohydrauliky výhodou
  • Znalost ABB robotů výhodou
  • Ochota pracovat na směny

Přidejte se k nám a buďte součástí našeho týmu elektromechaniků! Těšíme se na vaši odpověď a společné úspěchy!

Máte zájem o nabídku Elektromechanik (M/Ž) - 13. plat, atrakt. mzda, hrazené stravování a Cafeterie, profesní růst!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektromechanik (M/Ž) - 13. plat, atrakt. mzda, hrazené stravování a Cafeterie, profesní růst!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.